poniedziałek, 30 września 2013

Witamy po wakacjach!

Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy,

Po przerwie wakacyjnej Koło Naukowe Common Law Society wznawia swoją działalność.

Z uwagi na odejście wielu członków Zarządu Koła, którzy ukończyli studia, zachęcamy wszystkich Członków (oraz przyszłych Członków) do zgłaszania swoich kandydatur do udziału w Zarządzie Koła. W wyborach zostanie wyłoniony wiceprezes, sekretarz oraz członkowie Zarządu.

Zachęcamy do współpracy wszystkich chętnych niezależnie od roku studiów i ewentualnej znajomości prawa obcego.

Jedyne wymogi to zainteresowanie prawem i wola faktycznej współpracy w ramach Koła.
Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i chętnie je przedyskutujemy.
Prosimy o zgłaszanie swoich kandydatur drogą mailową na adres commonlaw.uw@gmail.com .

UWAGA: Przypominamy, że zgodnie ze Statutem możemy przyjąć jedynie zgłoszenia studentów Uniwersytetu Warszawskiego lub osób uczęszczających na zajęcia w Centrum Prawa Angielskiego lub Centrum Prawa Amerykańskiego.
Miło mi powiadomić, że Koło Common Law Society zostało zaproszone do udziału w ogólnopolskim VIII Kongresie Obywatelskim, który odbędzie się 26 października w Auli Politechniki Warszawskiej. Ze szczegółami dotyczącymi Kongresu można się zapoznać na stronie http://kongresobywatelski.pl .
Wszystkie osoby zainteresowane reprezentowaniem Koła na Kongresie proszę o pilny kontakt.

Serdecznie pozdrawiam i życzę bardzo udanego roku akademickiego,

Anna Kamińska,
Prezes Common Law Society