Zarząd CLS
Zarząd CLS w roku akademickim 2014/2015

Prezes: Samanta Wenda-Uszyńska
Wiceprezes: Judyta Banaszyńska

Zarząd CLS w roku akademickim 2012/2013

Marta Kozłowska

W Kole od 2008 r. Prezes Koła w roku akademickim 2011/ 2012. Członek Zarządu Koła kadencji 2009/ 2010 oraz 2010/ 2011.

Studentka IV roku Wydziału Prawa i Administracji UW i Szkoły Prawa Francuskiego. W 2011 r. uzyskała Certificat d’ introduction au droit francais et europeen wystawiany przez Uniwersytet w Poitiers. Działa w Klinice Prawa UW. Trzykrotnie uzyskała najwyższą średnią na WPIA UW (5,0). Stypendystka nagrody dla najlepszego studenta WPIA UW po III roku, ufundowanej przez kancelarię Krawczyk i Wspólnicy Spółka Komandytowa.

Dziedziny zainteresowań: common law, prawo handlowe, prawo francuskie oraz prawo cywilne w aspekcie porównawczym. W czasie wolnym gra w tenisa, jeździ na nartach, lubi podróże pociągiem i pączki. Krzysztof Muciak

Członek CLS od listopada 2010 roku. W roku akademickim 2011/2012 pełni funkcję Wiceprezesa Koła

Student IV roku prawa na Wydziale Prawa i Administracji UW oraz II roku prawa brytyjskiego i europejskiego w Centrum Prawa Brytyjskiego przy WPiA UW. W ramach działalności w Kole zorganizował kilka spotkań, między innymi dyskusję pt. „Rola i wpływ doktryny consideration na praktykę kontraktową państw common law” oraz debatę „Life and Death – Right and Wrong: Law and Ethics of Abortion and Euthanasia”. 

Interesuje się systemem prawa brytyjskiego, jak również polskim prawem cywilnym i handlowym. Zapalony żeglarz, miłośnik klasycznego rocka i jazzu, saksofonista. Filantrop, bezinteresownie pomaga sobie w usprawiedliwianiu swojego patologicznego lenistwa.