piątek, 3 października 2014

Drodzy Fani i Sympatycy, 

zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniem o konkursie odbywającym się pod nadzorem dr Rafała Morka- Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot:


Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów przy WPiA UW zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące rekrutacji i przygotowania do konkursu Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot, które odbędzie się 8 października godz. 18.30, w sali 3.12, w CI II, na ul. Lipowej 4. Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot to międzynarodowy konkurs poświęcony tematyce arbitrażu handlowego i konwencji wiedeńskiej o międzynarodowej sprzedaży towarów. Konkurs oparty jest na formule "moot court" - symulacji postępowania arbitrażowego, w którym członkowie drużyn reprezentują strony fikcyjnego sporu wynikającego z umowy międzynarodowej sprzedaży towarów. 

Konkurs jest niepowtarzalną okazją do zapoznania się z tematyką międzynarodowych sporów handlowych oraz spotkania wybitnych specjalistów, praktyków i studentów zagranicznych. Konkurs odbywa się w języku angielskim i składa się z dwóch etapów: pisemnego i ustnego, co umożliwia doskonalenie umiejętności językowych, a także zdobycia doświadczenia w pisaniu pism procesowych i ustnej prezentacji argumentów. Finał konkursu odbędzie się w marcu/kwietniu 2014 roku w Wiedniu.

Przyjdź na spotkanie i dowiedz się więcej lub zgłoś chęć udziału na vis@wpia.uw.edu.pl!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza